- LENOVO

Цена
€17 00 / 33 25 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Lenovo E310 - True wireless earphones with mic - in-ear - Bluetooth - active noise cancelling - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | True wireless earphones - Bluetooth - wireless |
| Weight | 33.6 g |
| Colour | Black |
| Max Operating Distance | 10 m |
| Audio Output | |
| Headphones Form Factor | In-ear |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.3 |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Active Noise Canceling | Yes |
| Frequency Response | 50 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 114 dB +/- 3dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Diaphragm | 13 mm |
| Microphone | |
| Form Factor | Built-in |
| Microphones Included | 2 |
| Miscellaneous | |
| Cable Details | USB-C charge cable - 40 cm |
| Supported Host Device OS | Windows 11 |
| Compliant Standards | CB, FCC, CEC, DOE, NRCAN, IC, VOC, UN38.3, MSDS, JRL, VCCI, ENACOM, TRA, ANATEL, Subtel, SRRC, NTRA, ETA, BIS, SDPPI, TRC, KC, EMC, CITRA, MCMC, PTA, NTC, CRA, BSMI |
| Power | |
| Battery | Headphone battery rechargeable |
| Run Time (Up To) | 20 hours |
| Run Time Details | Continuous playback: up to 5 hours Continuous playback (with included charging case): up to 20 hours |
| Recharge Time | 2 hours |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 8.2 cm |
| Shipping Depth | 10.5 cm |
| Shipping Height | 3.6 cm |
| Shipping Weight | 91.2 g |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | True wireless earphones - Bluetooth - wireless |
| Weight | 33.6 g |
| Max Operating Distance | 10 m |
| Headphones Form Factor | In-ear |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Cable Details | USB-C charge cable - 40 cm |
| Compliant Standards | CB, FCC, CEC, DOE, NRCAN, IC, VOC, UN38.3, MSDS, JRL, VCCI, ENACOM, TRA, ANATEL, Subtel, SRRC, NTRA, ETA, BIS, SDPPI, TRC, KC, EMC, CITRA, MCMC, PTA, NTC, CRA, BSMI |
| Battery | Headphone battery rechargeable |
| Run Time (Up To) | 20 hours |
| Service & Support | Limited warranty - 1 year |
| Frequency Response | 50 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 114 dB +/- 3dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Diaphragm | 13 mm |
| Form Factor | Built-in |
| Shipping Width | 8.2 cm |
| Shipping Depth | 10.5 cm |
| Shipping Height | 3.6 cm |
| Shipping Weight | 91.2 g |
| Recharge Time | 2 hours |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.3 |
| Microphones Included | 2 |
| Active Noise Canceling | Yes |
| Run Time Details | Continuous playback: up to 5 hours Continuous playback (with included charging case): up to 20 hours |
| Colour | Black |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Supported Host Device OS | Windows 11 |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | Вложки |
| Тип на връзката | Безжични (Bluetooth) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Музика/Разговори |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Стерео |
| Размер на драйвера (mm) | 13 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Живот на батерията (h) | 5 ч |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Защита от вода/пот | IPX4 |
| Тегло | 0.03кг |
Lenovo E310 True Wireless Stereo Слушалки – Самостоятелни, Черни
Насладете се на истинска безжична свобода с Lenovo E310 слушалки. Идеални за разговори със свободни ръце и потапяща музика, тези компактни слушалки осигуряват ясен звук и удобно прилягане за цял ден.
Ключови Предимства
- Истински Безжичен Стерео — Без кабели, само чист стерео звук за необвързано слушане.
- Вграден Микрофон — Водете кристално ясни разговори с вградения микрофон, подходящ за работа и социални контакти.
- Удобно Прилягане — Лекият и ергономичен дизайн осигурява сигурно и удобно прилягане за продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|
Какво има в кутията
- 1x Lenovo E310 Слушалки (чифт)
- 1x Заряден калъф
- 1x USB-C заряден кабел
- 1x Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











